Telefony komórkowe znajdują się dziś w prawie każdym domu.

Są używane do rozmów telefonicznych, wysyłania SMS-ów, wysyłania zdjęć i filmów, a nawet surfowania po Internecie. Dzięki aplikacjom możemy zrobić dosłownie wszystko na telefonie, od prowadzenia listy rzeczy do zrobienia po aplikowanie o pracę. Dowiedz się, jak zrobić więcej z telefonem, czytając dalej!Staraj się nie używać telefonu komórkowego w miejscach, w których sygnał jest słaby lub nie ma go wcale. Telefony zużywają więcej mocy, próbując uzyskać dostęp do słabszych sygnałów. Nie ma znaczenia, czy korzystasz z telefonu, czy nie. Samo pozostawienie go w tych obszarach może całkowicie wyczerpać żywotność baterii telefonu komórkowego w ciągu kilku godzin.Rozważ zakup używanego telefonu, jeśli chcesz uaktualnić go, zanim pozwoli na to umowa. Jest to często mniej kosztowne niż kupowanie nowego i nie będziesz ograniczony do określonego okresu umowy. Tylko upewnij się, że Twój dostawca obsługuje telefon, który chcesz kupić, i że możesz go łatwo dodać do swojego planu.Nie daj się zwieść ofercie rozszerzonej gwarancji. Istnieje wiele dodatkowych kosztów, które możesz ponieść. Jeśli masz telefon, który się zepsuje, zwykle dzieje się to w ciągu roku, który zasadniczo obejmuje podstawowa gwarancja. Przedłużone gwarancje generalnie nie są tego warte.Zastanów się nad drobnymi negocjacjami w sprawie ceny telefonu komórkowego. Tak, możesz negocjować w większości sklepów z telefonami komórkowymi. A czasem to nawet działa! Może też nie służyć oszczędnościom kosztów. Możesz spróbować wynegocjować darmowe etui przy zakupie nowego telefonu komórkowego. Nie wiesz, dopóki nie spróbujesz.Jeśli spędzasz dużo czasu na SMS-ach, rozmowach i korzystaniu z Internetu na telefonie komórkowym, powinieneś pomyśleć o wykupieniu abonamentu bez limitów. Moje 4 Ściany - Wykończ dom lub mieszkanie razem z nami!

Może to kosztować nieco więcej niż plan, który obecnie posiadasz, ale nie będziesz już musiał martwić się wydawaniem ton na opłaty za nadwyżki.Jeśli chcesz ulepszyć swój telefon komórkowy i powiedziano Ci, że musisz zapłacić dużą opłatę, powinieneś spróbować negocjować.

Firmy nie chcą tracić wartościowych klientów, więc mogą chcieć z tego zrezygnować. Nawet jeśli powiedzą nie, nie zaszkodzi zapytać.Targować się trochę przy zakupie następnego telefonu. Generalnie nie spodziewałbyś się, że targowanie się zadziała w handlu detalicznym, ale często jest skuteczne w przypadku zakupu nowego telefonu komórkowego. Wypróbuj sam. To nie zaszkodzi, a ludzie często tracą od 50 do 100 dolarów.Obserwuj zużycie energii baterii. Oglądanie filmów i filmów bardzo szybko zużywa baterię. Podobnie jak słuchanie muzyki. Jeśli chcesz robić te rzeczy za pomocą telefonu, upewnij się, że masz nieograniczony pakiet danych i zawsze trzymaj ładowarkę w pobliżu. Pomaga to zapewnić, że nie stracisz usługi.Jeśli masz nowszy model telefonu, prawdopodobnie nie musisz marnować pieniędzy na wymyślne etui do niego. Dzisiejsze telefony komórkowe są wykonane z trwałych materiałów, które mogą wytrzymać uderzenia i upuszczenie. Tak naprawdę potrzebujesz etui tylko do atrakcyjnego wyglądu, a nie do bezpiecznego przechowywania telefonu.Twój telefon komórkowy nie ma zoomu optycznego. Więc jeśli chcesz mieć zbliżenie, najlepszą trasą jest zbliżenie się tak blisko, jak to możliwe. Istnieją obiektywy, które można kupić, które zmieszczą się w smartfonie, a które pozwolą na powiększanie.Być może do tej pory używałeś telefonu do wielu zadań, ale mam nadzieję, że ten artykuł otworzył Ci oczy na wszystkie możliwości. Kiedy jesteś gotowy na zakup nowego telefonu, powinieneś wiedzieć, na co zwrócić uwagę. W końcu twoja edukacja na telefonach komórkowych pójdzie daleko!