W powszechnym przekonaniu prywatny detektyw siedzi w samochodzie, śledzi ludzi, i robi zdjęcia zdradzającym małżonkom, ale nie jest to do końca prawda.

Wraz z dostępem do nowej technologii i sposobem, w jaki społeczeństwo jest połączone przez Internet, prywatni detektywi mogą zbierać informacje w sposób nieszablonowy pod względem postrzegania społecznego i tradycyjnej działalności dochodzeniowej.

Jakie działanie może zastosować detektyw

Prywatni detektywi mogą śledzić kogoś w samochodzie, ale mogą również śledzić kogoś wirtualnie, korzystając z metadanych GPS, z postów w mediach społecznościowych. Ponadto, korzystając z internetu, można sprawdzić wiele informacji o osobach, które udostępniane są społeczeństwu za pośrednictwem sieci. Wykorzystując moc zaawansowanego wyszukiwania Google, prywatny detektyw jest w stanie znaleźć arkusze kalkulacyjne, dokumenty Word, PDF, PowerPoint i inne dokumenty, w których znajdują się różne informacje. Korzystając z danych publicznych, można dowiedzieć się naprawdę wiele.

Korzystanie z dostępnych innowacyjnych technologii oznacza, że można monitorować szereg mediów. Detektyw Warszawa BDR może legalnie uzyskać dostęp do nagrań wideo i audio, rejestrów rozmów telefonicznych i aktywności komputera, aby dowiedzieć się, co się dzieje. Może to być pomocne w ochronie własności, monitorowaniu aktywności pracownika w przypadku kradzieży, nieobecności lub szpiegostwa korporacyjnego, a także pomoże udowodnić zdradę małżeńską.

Prywatni detektywi mogą legalnie śledzić pojazdy za pomocą najnowocześniejszych urządzeń do śledzenia GPS, jeśli właściciel pojazdu lub floty pojazdów wyraził zgodę na śledzenie tych pojazdów za pomocą technologii GPS. Pozwala to prywatnym detektywom na gromadzenie danych i nagrań z monitoringu w przypadkach podejrzenia niewłaściwego użycia pojazdu firmowego, dorabiania na boku w godzinach pracy czy innych działań na szkodę firmy, dając klientowi dane potrzebne do udowodnienia wykroczenia w sądzie. Pod adresem internetowym PrywatnyDetektyw.pl znajdziesz doświadczone biuro detektywistyczne, które pomoże ci wyjaśnić wiele spraw i dostarczyć niezbędnych dowodów.

Bezpłatne konsultacje – pomoc detektywa w Warszawie
Co może zrobić prywatny detektyw?

Detektyw Warszawa BDR

ul. Raszyńska 3
02-026 Warszawa
tel. 22 188 18 23
biuro@detektyw.com.pl