Obecnie wiele forma cateringowych oferuje także dostarczanie codziennych posiłków do domu. Pozwala to jeść różnorodne potrawy, bez gotowania i wychodzenia z domu.

Wystarczy kilka kliknięć na stronie internetowej, aby zamówić posiłki z dostawą do domu. Obecnie bardzo popularny jest catering dietetyczny, dzięki któremu możemy zamówić nisko kaloryczne posiłki na cały tydzień. Jest to bardzo wygodne zwłaszcza dla osób które nie mają czasu codziennie gotować. Posiłki są przygotowywane pod nadzorem dietetyka, dlatego też możemy dokładnie określić ile kalorii dziennie będziemy chcieli przyjmować. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie ponieważ wówczas możemy dopilnować swojej diety. W ofercie wielu firm cateringowych znajdziemy także posiłki, dostosowane dla osób uczulonych na różne rzeczy. Można naturalnie zamówić jedzenie bezglutenowe, wegetariański z uwzględnieniem ryb czy też niskowęglowodanowe. Dzięki temu każdy kto jest na diecie będzie mógł zamówić taki rodzaj jedzenia na jaki ma ochotę. Można zatem jeść posiłki, które zostaną przygotowane specjalnie do naszych indywidualnych wymagań. Z pewnością można liczyć na bardzo dużą różnorodność posiłków, ale także wysokiej jakości składniki. Mogą być to dania zimne, jak również dania obiadowe czy kolacje które możemy szybko podgrzać.

W przypadku wielu firm cateringowych możemy zamówić także ciepłe dania które dostaną do nas szybko dostarczone.

Jedzenie można zamawiać w formie pewnego rodzaju abonamenty na cały tydzień, czy też na cały miesiąc. Jest oto bardzo wygodna opcja, zwłaszcza dla osób, które dużo czasu spędzają w pracy lub też na dojazdach. Każdy ma własne upodobania żywieniowe, dlatego też firmy cateringowe oferują wiele różnych posiłków, ale także planów żywieniowych. Jeżeli chcemy zrzucić klika zbędnych kilogramów dobrym pomysłem będzie catering dietetyczny jest miastem na terenie którego dostarczane są tego rodzaju posiłki. Posiadają obniżoną zawartość tłuszczy czy cukrów, samemu możemy określić jaką ilość kalorii mają zawierać.