Aby dysponować możliwością zarządzania całą flotą transportową w sposób, który będzie nienagannie wydajny, definitywnie trzeba wykorzystać nowoczesne rozwiązania dotyczące telemetryki.

Dzięki firmom specjalizującym się w świadczeniu podobnych usług jest to znacznie łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej i nie wymaga wielkiej fatygi czy nawet znajomości licznych aspektów technicznych od osób, które są klientami podobnych firm.

Sprawuj kontrolę nad flotą transportową

Przyjazne w eksploatacji rozwiązania telemetryczne

Wszystko bowiem czego potrzebujemy by móc korzystać z aktualizowanych i odświeżonych na bieżąco danych telemetrycznych to po prostu dostęp to najzwyklejszego komputera. Za jego sprawą będziemy mogli monitorować na bieżąco informacje dotyczące pracy wszystkich pojazdów z naszej floty co jest rzeczą o ogromnej przydatności. Naturalnie same w sobie informacje te nie przysparzają może korzyści finansowych, jakkolwiek prawidłowa ich interpretacja i wprowadzanie stosownych korekt na ich gruncie może już jak najbardziej zwielokrotnić wydajność pracy naszej floty. Przykładowo, będziemy mogli wyraźnie, czarno na białym zaobserwować na podstawie dostarczonych nam danych tego rodzaju, które marki, jakie pojazdy oraz które trasy generują najdłuższy czas realizacji w stosunku do ilości pokonanych kilometrów.

Ponadto nie będzie stanowiło też żadnego problemu weryfikowanie na przykład ilości zużycia paliwa czy częstotliwości napraw dotyczących konkretnych aut. Dzięki stosownym danym telemetrycznym będziemy mogli również ustrzec się skutecznie przed sytuacją w której to będziemy zaskoczeni przez usterkę jednego z aut z naszej floty w środku realizacji zlecenia. Monitorowanie na bieżąco stan pojazdu pozwoli nam już ze sporym wyprzedzeniem wypatrzyć perspektywę ich nadejścia i skorygować taki stan rzeczy. To tylko jeden z licznych przykładów w kontekście którego Zarządzanie flotą transportową – DBK Fleet Management będzie mogło okazać się idealnym sposobem na wprowadzanie korzystnych zmian w spektrum działań naszej firmy.