W gabinetach medycyny estetycznej możemy poddać się wielu zabiegom ujędrniającym i odmładzającym skórę.

Terapię taka możemy dodatkowo wspomóc osoczem bogatopłytkowym i oraz fibryną pozyskiwaną z krwi pacjenta oraz wprowadzanym pod skórę na wybranym obszarze. Tego typu zabiegi wspomagającą wnikanie składników aktywnych i witamin, a także zwiększają produkcję kolageny i elastyny, aby zwiększyć pozytywne efekty odmładzania skóry pomiędzy zabiegami. Procedura stymuluje wzrost komórek, usuwa martwe komórki i otwiera zatkane pory, dzięki czemu sprawia, że skóra jest doskonale przygotowana do infuzji produktów przykładowo za pomocą fal ultradźwiękowych czy mezoterapii. Podanie osocza i fibryny bogatopłytkowych wspomaga również detoks poprzez drenaż limfatyczny, stymuluje przepływ krwi w tkankach, pomaga napiąć skórę szczególnie w trudnych do leczenia obszarach, takich jak obwisłe linie szczęki i okolice szyi oraz oczu i ust. Jest to również zabieg odżywiający i dotleniający skórę oraz wspomagający produktów pielęgnacyjnych, a tym samym gwarantującym lepsze działanie produktów kosmetycznych. Nowoczesne zabiegi odmładzające skórę

Nasz skóra po takim zabiegu stanie się młodsza, bardziej gładka i promienna, elastyczna, bez obrzęków, cieni pod oczami czy przebarwień.

Naprawa i odnowa komórek to również mniej zmarszczek i blizn na skórze. Chociaż wiele osób może się obawiać takich procedur, wprowadzenie niewielkich ilości osocza z własnej krwi pacjenta to zabieg w pełni bezpieczny i przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym. Nie wymaga również okresu rekonwalescencji, dlatego można od razu wrócić do wykonywania swoich obowiązków. Zabieg osocze bogatopłytkowe Kraków zapewnia długotrwałe rezultaty i pomoże w utrzymaniu ogólnego stanu zdrowia skóry, musi być jednak przeprowadzany pod ścisłą kontrolą doświadczonego lekarza. Leczenie z użyciem osocza i fibryny docierając do głębszych warstw skóry, zwiększa produkcję kolagenu, która rozpoczyna swoje działanie, a z czasem poprawi stan skóry. Szybki wzrost syntezy kolagenu napina i unosi skórę, nadając jej jędrny i młody wygląd.