Gotowy do zapoznania się z platformą blogową, która przyciąga uwagę wszystkich? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi tak, w tym artykule znajdziesz przydatne informacje z narzędziami i wskazówkami dotyczącymi WordPressa.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak bardzo WordPress może pomóc Ci stać się lepszym blogerem.Ustaw czas publikacji postów na blogu. Edytując artykuł do publikacji, możesz wybrać, kiedy zostanie opublikowany. Dobrym pomysłem jest ustawienie regularnych aktualizacji na określoną datę i godzinę. Aby naprawdę być na bieżąco z aktualizacją bloga, umieszczaj swoje posty z wyprzedzeniem i pozwól WordPressowi publikować je na swoim blogu.Utrzymuj swoje permalinki czyste i zrozumiałe. Oznacza to, że za każdym razem, gdy umieszczasz nowy post, powinieneś patrzeć na skrzynkę permalinka. Czy tytuł w adresie URL ma sens? Czy to pomaga z punktu widzenia SEO? Jeśli nie, kliknij go i zmieniaj, aż będzie idealny.Zawsze aktualizuj WordPressa tak szybko, jak to możliwe. Hakerzy będą atakować WordPressa ze względu na dużą liczbę użytkowników. Aktualizowanie WordPressa, gdy tylko aktualizacje będą dostępne, może być jednym z najcenniejszych zadań związanych z bezpieczeństwem. Im dłużej czekasz na aktualizację, tym lepsza szansa dla hakerów na dostanie się do Twojej firmy.Twój post pojawi się automatycznie chronologicznie, chyba że postanowisz inaczej. Możesz uporządkować swoją listę, po prostu zmieniając datę. Najpierw otwórz post i znajdź datę w prawym górnym rogu. Kliknij datę i zmień ją. Zapisz swój post, a jego kolejność się zmieni.Jeśli nie dostosowałeś swojego paska bocznego WordPress, może on być zaśmiecony bezużytecznymi elementami, które tylko wprowadzają w błąd czytelników. Twój pasek boczny powinien zawierać tylko rzeczy, które faktycznie chcesz, aby użytkownicy kliknęli. Przejdź do opcji Wygląd i widżety, aby edytować wygląd paska bocznego i usunąć z niego wszystko, co w rzeczywistości nie przynosi bezpośrednich korzyści Tobie lub odwiedzającym.Poznaj swój edytor WordPress WYSIWYG. Kiedy piszesz nowy post, zobaczysz mały pasek, który przechodzi przez obszar wprowadzania tekstu. To jest twój edytor WYSIWYG – co oznacza, że ​​wszystko, co naciśniesz, stanie się z zaznaczonym tekstem. Najważniejsze wskazówki i porady dotyczące pracy z WordPress

Jeśli wybierzesz pogrubienie w edytorze, wybrany tekst stanie się pogrubiony.

Jest to podobne do korzystania z programu Microsoft Word.Śledź uważnie odwiedzających Twój blog. To jedyny sposób, w jaki będziesz mógł go ulepszyć, aby bardziej zadowolić czytelnika. Bezpłatni blogerzy WordPress mogą w tym celu użyć statystyk Jetpack. Zarówno darmowi, jak i płatni blogerzy mogą korzystać z Google Analytics. Pamiętaj, aby dobrze wykorzystać obie usługi, jeśli możesz, ponieważ oferują one nieco inne zalety.Wiedz, że możesz pisać posty i wysyłać je w przyszłości za pośrednictwem WordPressa. Wszystko, co musisz zrobić, to zmienić post z „Opublikuj natychmiast” na konkretną datę i godzinę w przyszłości. W ten sposób możesz pisać posty i ustawiać je tak, aby wychodziły, nawet gdy jesteś na wakacjach!Umieść w stopce przydatne linki. Stopka znajduje się na dole Twojej witryny. Większość witryn zawiera w stopce informacje kontaktowe, informacje o prawach autorskich oraz łącza do innych witryn. Umieszczając w stopce przydatne informacje, możesz zwiększyć sprzedaż, skierowania i ruch w witrynie.Zawsze aktualizuj swoje wtyczki. To świetne narzędzie, które sprawi, że Twoja witryna będzie bardziej wydajna. Ale jak w przypadku każdego innego oprogramowania, ważne jest, aby je zaktualizować. Musisz zainstalować aktualizacje, aby nie przegapić ważnych aktualizacji. Ponadto czasami wtyczki przestają działać, jeśli nie są regularnie aktualizowane.Aspirowanie do blogowania za pośrednictwem WordPressa nie jest trudne, ale ten artykuł powinien sprawić, że będzie to proste. Użyj tych rzeczy, aby mieć wspaniałe doświadczenie w blogowaniu. Korzystając z tych informacji, będziesz czerpać z nich korzyści.