Profesjonalna ochrona lakieru to coś, na co powinien zwrócić uwagę każdy właściciel samochodu.

Prowadź swój samochód z dumą, dopóki go posiadasz, a kiedy nadejdzie czas, aby go sprzedać, sprzedaj samochód za najlepszą cenę. Możesz łatwo chronić swój pojazd przed zabrudzeniami i innymi niekorzystnymi czynnikami, regularnie korzystając z auto detailingu. W ten sposób samochód nie tylko będzie idealnie czysty, ale również błyszczący jak w dniu zakupu.

Jakich usług możesz się spodziewać po auto detailingu

Możesz zamówić auto detailing we Wrocławiu

Przed wybraniem usługi detailingu pierwszą rzeczą, którą zawsze warto zrobić, jest utworzenie listy czynności, które chcesz zrobić z samochodem. Ta lista może obejmować coś tak dużego, jak naprawa wgnieceń i odprysków w karoserii samochodu, lub coś mało znaczącego, jak wyeliminowanie nieprzyjemnego zapachu wewnątrz auta czy wypranie dywaników. Miejsce, nad którym trzeba popracować w twoim samochodzie, zostanie profesjonalnie zadbane, aby pojazd znowu wyglądał jak nowy.

Oczywiście chcesz, aby twój samochód zawsze wyglądał dobrze. Mycie samochodów może to do pewnego stopnia osiągnąć, ale wszyscy wiedzą, że mycie samochodów nie jest rozwiązaniem długoterminowym. W trakcie procesu detailingu można również szybko usunąć wgniecenia i zadrapania na lakierze, z którymi nie poradzi sobie żadna myjnia. To normalne, że samochód traci z czasem nieco blasku, więc przywrócenie oryginalnej powłoki lakierniczej pomaga, a służy do tego etap polerowania lakieru. Proces zewnętrzny detailingu kończy się nałożeniem uszczelniacza, aby nadać samochodowi lśniący połysk. W niektórych przypadkach można nałożyć wosk lub powłokę ceramiczną na powierzchnię lakieru.

Jednak auto detailing Wrocław to również spędzenie nieco czasu na czyszczeniu wnętrza samochodu, czasem nawet więcej niż na zewnątrz. Brud i kurz z czasem mogą zbierać się wewnątrz pojazdu, zwłaszcza jeśli nie masz czasu na czyszczenie wnętrza szczotką lub odkurzaczem. Ale warsztat samochodowy ma do dyspozycji te narzędzia. Dzięki połączeniu odkurzaczy parowych, pędzli i szczotek profesjonalista od detailingu może zapewnić pojazdom głębokie czyszczenie, którego możesz nie być w stanie zrobić sam.