Pobyt w SPA to czas relaksu, możemy wówczas odpocząć po tygodniu pracy, zrelaksować się podczas masażu.

Obecnie salony SPA oferują wiele zabiegów medycyny estetycznej, możemy wykonać także manicure oraz pedicure, oferowane są różne rodzaje masażu, w salonach możemy skorzystać także z liftingu japońskiego. Dzięki temu możemy zadbać o naszą skórę, możemy rozluźnić się oraz wypocząć.

Zabiegi SPA w Warszawie

Możemy skorzystać z różnych zabiegów kosmetycznych, które regenerują skórę, likwidują część zmarszczek. Dzięki temu możemy odmłodzić nieco naszą twarz, skórę. Specjalne masaże sprawią że pobudzimy nasze krążenie, nadamy ładniejszy kolor naszej skórze. Można zastosować także stymulatory tkankowe, wypełnienie, co pozwoli na pozbycie się zmarszczek mimicznych. W SPA możemy liczyć także na zabiegi, które nieco powiększają oraz wymodelują nasze usta. Teraz popularniejszym zabiegiem jest mezoterapia igłowa, która pozwala na lepsze nawilżenie skóry naszej twarzy, może także wygładzić nieco część zmarszczek. Zabiegi tego typu mają na celu także zwiększenie elastyczności skóry, dzięki czemu zlikwidujemy przykładowo zmarszczki wokół ust czy też oczu. Jest to zabieg, który może zredukować przebarwienia, zastosujemy go także w przypadku cellulitu, może redukować blizny, ślady po odleżynach. Często stosowany jest na twarzy, szyi oraz dekolcie.

W salonach SPA będziemy mogli liczyć na różne masaże, które mają na celu poprawę krążenia krwi, wpływają także bardzo pozytywnie na układ limfatyczny, metabolizm. Mogą być to także specjalne masaże dla sportowców, które pozwolą na szybszą regenerację mięśni, są do masaże, które przyspieszają wiele procesów związanych z regeneracją skóry. Masaże mogą także modelować naszą sylwetkę, możemy skorzystać z mioliftingu, który poprawi napięcie mięśni i naszej skóry. Masaże poprawiają jędrność, elastyczność, możemy dzięki temu nieco wymodelować naszą sylwetkę.

Jeżeli chcemy skorzystać ze SPA w Warszawie, warto odwiedzić stronę www.nklinik.pl, znajdziemy tam opis dostępnych zabiegów, sprawdzić jakie rodzaje masażu są dostępne, możemy liczyć także na różnego rodzaju zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, dostępna jest także depilacja woskiem, wiele różnych zabiegów na twarz oraz całe ciało.