Narzuta to łatwy i opłacalny element dekoracyjny, który doda każdemu pomieszczeniu stylu i estetyki.

W porównaniu z większymi inwestycjami, takimi jak meble, dywany i farby, koce oraz narzuty na łóżko pozwalają na nieco większą dowolność i dobrą zabawę podczas dekorowania pokoi. Dziecięce narzuty do przykrycia łóżeczka można znaleźć w wielu kolorach i wzorach.

Przykryj łóżeczko dziecka stylową narzutą

Bawełniane narzuty na łóżko dziecięce w wielu kolorach i rozmiarach

Wybierając odpowiednią narzutę do położenia na łóżko dziecka należy wziąć pod uwagę kilka kwestii, które sprawią, że będzie to najlepsze funkcjonalne i atrakcyjne rozwiązanie do dekoracji pokoju malucha. Trzeba przede wszystkim wybrać kolor, rozmiar, styl, teksturę, a także materiał, z jakiego narzuta jest wykonana. Popularnym wyborem będzie z pewnością bawełna, która jest hipoalergiczna, przyjemna dla skóry, trwała i dobrze znosi pranie. Kolor narzuty powinien pasować do całego wystroju pokoiku dziecięcego, a wielkość musi być odpowiednia, aby zakryć całe łóżko. W sprzedaży znajdziemy narzuty na dziecięce łóżka w wielu różnych rozmiarach, dlatego bez problemu dobierzemy ją do wielkości łóżka i kolorystyki w pomieszczeniu.

Nowoczesne narzuty do przykrycia łóżeczka dziecięcego mogą być pikowane lub uszyte z dwóch warstw materiałów o różnych kolorach i wzorach. Mogą być również wykończone dekoracyjnymi falbankami lub lamówką w kontrastowym kolorze. Jest to świetne rozwiązanie, jeśli chcemy w łatwy sposób utrzymać porządek na łóżku malucha. Aby zachować w pokoju estetyczny i stonowany wygląd, wybieraj narzutę dla dziecka na łóżko w maksymalnie dwóch różnych kolorach i wzorach. Jeśli narzuta jest w tym samym odcieniu co dywan lub ściany, wybierz wzory w podobnej kolorystyce lub ciemniejszy kolor z tej samej palety barw.

Kupując narzuty na łóżko dziecięce sprawiasz, że w pokoju malucha panuje mniejszy bałagan i łatwiej jest utrzymać porządek. Dodatkowo jeśli część przedmiotów przechowujesz pod łóżkiem, łatwo taki schowek ukryjesz pod falbanami narzuty.