Zamiast zlecać projektowanie stron internetowych, naucz się robić to sam.

To naprawdę jedna z najłatwiejszych do nauczenia się umiejętności internetowych, chociaż na pierwszy rzut oka wydaje się być jedną z najbardziej skomplikowanych. Przeczytaj ten artykuł, aby uzyskać fantastyczne informacje.Użyj JavaScript, aby umieścić niestandardową czcionkę na swoich stronach internetowych. Biblioteki, takie jak Typekit i Google Web Fonts, ułatwiają umieszczanie ezoterycznych czcionek na stronach internetowych, nawet jeśli większość odwiedzających nie ma tych czcionek na swoich komputerach. Działa poprzez osadzenie samej czcionki w JavaScript, dzięki czemu może być dekodowana przez klienta w locie.Upewnij się, że Twoje strony internetowe nie są zbyt długie. Masz tylko jedną szansę, aby zrobić pierwsze wrażenie, a jeśli najważniejsza treść znajduje się „pod zakładką”, może nawet nie zostać przeczytana. Jeśli masz dużo powiązanych treści, które muszą pozostać razem, rozważ podzielenie ich na sekcje i dodanie linków do każdej sekcji.Unikaj wpychania elementów strony razem. Każda sekcja Twojej strony powinna być naturalnie oddzielona od siebie, ponieważ dzięki temu cel każdej sekcji jest bardziej przejrzysty. Najłatwiejszym sposobem oddzielenia sekcji jest użycie bloków DIV, ale są też inne sposoby, w tym pozycjonowanie bezwzględne (niezalecane), polecenie CSS margin i floaty.Włącz mapę witryny do swojej witryny. Mapy witryn służą kilku celom. Po pierwsze, ułatwiają odwiedzającym nawigację w witrynie. Po drugie, główne wyszukiwarki mogą go wykorzystać do zindeksowania całej witryny. Proste wskazówki, które pomogą Ci nauczyć się projektowania stron internetowych w poniższym artykule

Oznacza to, że poprawia się Twoja optymalizacja pod kątem wyszukiwarek, a Twoja witryna zyskuje większą ekspozycję, co daje większy potencjał zarobkowy.Daj odwiedzającym możliwość przeszukiwania Twojej witryny, aby łatwiej mogli znaleźć to, czego szukają.

Jeśli ktoś nie może od razu znaleźć tego, czego szuka, jego następną myślą będzie szukanie pola wyszukiwania. Umieść to w oczywistym miejscu i dołącz przycisk wyszukiwania.Upewnij się, że używasz właściwego tekstu kotwicy. Tekst kotwicy linku powinien jasno opisywać, czego odwiedzający powinien się spodziewać po kliknięciu linku. Na przykład, jeśli link prowadzi do strony zamawiania widżetów, tekst kotwicy może brzmieć „Zamów widżety”. W szczególności unikaj używania „kliknij tutaj” jako tekstu kotwicy.Mieć mapę witryny. Są one przydatne dla Twoich klientów i wyszukiwarek, ponieważ dają szczegółowy przegląd całej witryny. Może być przewodnikiem dla widzów poszukujących określonej części Twojej witryny, a także pozwala śledzić jej strukturę i układ.Poznaj podstawy HTML i CSS. Chociaż istnieje wiele szablonów, które pozwalają po prostu wypełnić puste miejsca, w celu stworzenia strony internetowej szablony te zapewniają jedynie ograniczone możliwości projektowe. Zrozumienie, w jaki sposób język znaczników i arkusz stylów współpracują ze sobą, pozwoli Ci dostosować witrynę do treści, które Ci się podobają.Spersonalizuj swoją witrynę. Twoi klienci chcą czuć się przy Tobie komfortowo, więc korzystaj z referencji od zaufanych klientów, a także zdjęć osób. Budowanie zaufania wśród klientów jest bardzo ważne, więc daj im znać, że osobiście zależy Ci na produkcie lub usłudze, którą im dostarczasz.Nie używaj obrazów jako tła. Kiedy myślisz o niektórych największych witrynach w Internecie, nie mają one obrazów jako tła. Używając tła graficznego, reprezentujesz siebie jako kogoś, kto nie jest dobrze zorientowany w projektowaniu stron internetowych. Obrazy jako tła powodują również wolniejsze wczytywanie witryny, co może prowadzić do frustracji użytkowników.Ponieważ kodowanie jest używane w projektowaniu stron internetowych, wiele osób uważa, że ​​jest to prawdopodobnie bardzo trudne. Ten artykuł pokazał ci, że jest to naprawdę proste. Postępuj zgodnie z informacjami, których właśnie się nauczyłeś, a będziesz w stanie zaprojektować witrynę w mgnieniu oka.