Słyszałeś o butelce filtrującej, ale wciąż zastanawiasz się nad zakupem? Dowiedz się jakie możliwości oferuje to niezwykłe rozwiązanie i odkryj nową jakość życia.

Do dzieła!

Bidon do wody z filtrem – co warto o nim wiedzieć?

Butelka filtrująca to poręczne, lekkie (tylko 33 g) i wyjątkowo trwałe rozwiązanie, które sprawdzi się w każdych warunkach. Niezależnie od tego, czy wyruszasz na wymarzone wakacje, idziesz na poranny trening, siedzisz w domu, czy planujesz spacer po okolicznym parku, weź ze sobą butelkę z filtrem i sięgnij po nią zawsze, gdy poczujesz pragnienie, gdziekolwiek jesteś. Każda butelka wyposażona jest w filtr węglowy (naturalny aktywny węgiel powstały z łupin orzecha kokosowego), które nie tylko usunie z wody kranowej smak, zabarwienie i zapach chlory, ale również pozostawi niezmienioną ilość pierwiastków w niej występujących. Bidon do wody z filtrem został stworzony z myślą o osobach, które cenią rolę regularnego nawadniania organizmu oraz prowadzą zdrowy i aktywny styl życia. Dzięki ergonomicznej budowie i ciekawemu designowi butelka wielokrotnego może być zawsze z tobą, ponieważ nawet nie poczujesz, że masz ją przy sobie. Przy okazji warto wspomnieć, że butelka z filtrem występuje w wielu ciekawych kolorach, tym samym stając się ciekawym gadżetem, który może wyrobić w tobie pozytywny nawyk regularnego nawadniania organizmu. Chcesz coś zmienić w swoim życiu? Zacznij od wody!

Butelka filtrująca – gdzie może ci się przydać?

Jak już wiesz bidon do wody z filtrem to rozwiązanie, które sprawdzi się w każdych miejscu i warunkach, ale gdzie dokładanie może ci się przydać (poznaj kilka przykładów i szukaj swoich ulubionych):
– na wakacjach (nawet podczas wypoczynku warto pamiętać o regularnym nawadnianiu organizmu)
– w pracy/w szkole/na uczelni (podczas pracy lub nauki regularne nawadnianie organizmu to absolutna podstawa)
– na treningu (podczas ćwiczeń zawsze pamiętaj o regularnych nawadnianiu organizmu)
– w domu (niezależnie od tego, co robisz, np. oglądasz TV, siedzisz na laptopie czy czytasz książkę, zawsze warto mieć smaczną wodę pod ręką)
– podczas wszelkich aktywności (np. gdy stoisz w korku, smaczna woda z pewnością poprawi ci humor)

Bidon do wody z filtrem – co zyskasz, gdy po niego sięgniesz?

– będziesz EKO (nie będziesz już musiał kupować butelkowanej wody ze sklepu, często sprzedawanej w jednorazowych opakowaniach)
– zapewnisz sobie wygodę (smaczną wodę będziesz miał zawsze pod ręką)
– zaoszczędzisz czas i pieniądze (jeden filtr węglowy może zastąpić aż 300 butelek 0,5 l ze sklepu)

Zainteresowany? Bidon do wody z filtrem możesz kupić na stronie sklep.dafi.pl/produkty/butelka-filtrujaca.html. Sięgnij po niego już dziś – zadbaj o siebie, zadbaj o przyszłość!